Kviečiame į unikalias ekskursijas su dviračiais ir cirku!

Šios ekskursijos – tai unikali galimybė pažinti Šilainius, autentiškas jų gyventojų istorijas ir jaunąją Lietuvos cirko artistų kartą pasitelkus pakankamai nestandartinį formatą – ekskursiją su dviračiais. Jos skirtos tiek Šilainių gyventojams, tiek ir gyvenantiems už jų ribų.

„Sudėjus šiuolaikinį cirką ir Šilainius į vieną vietą galima gauti labai įdomų rezultatą. Šilainiai patys yra pakankamai eklektiški ir teatrališki – vienoje vaikų žaidimų aikštelyje galima aptikti net kelis kultūrinius sluoksnius: daugybę dešimtmečių menančius sovietinius žaidimo įrenginius ir šiuolaikiškas, europietiškas sūpynes. Tai jau savaime kuria tam tikrą architektūrinį cirką“- teigia festivalio „Cirkuliacija“ organizatoriai.

Renginiu siekiama įveiklinti Šilainius, jų gyventojus ir architektūrą. Atrasti kaip šiuolaikinis cirkas gali prisitaikyti prie konkrečios vietos, padėti pažvelgti į savo gyvenamąją vietą iš kitos, nekasdieniškos perspektyvos, o dviratis šiuo atveju taps puikiu pagalbininku tai padaryti.

„Šilainiai yra ypatingai patogus rajonas naudotis dviračiu – Kauno mastais tai yra pakankamai didelė teritorija, kurioje svarbiausi traukos centrai vieni nuo kitų yra ganėtinai nutolę. Svarbu ir tai, kad Šilainiuose yra vaizdingų dviračių takų ir įdomių vietų, tačiau į jas norėtųsi įnešti daugiau gyvybės ir atskleisti tam tikras jų saugomas paslaptis – būtent tam ir pasikvietėme jaunuosius Lietuvos cirko atlikėjus“ – teigia organizatoriai.

Stotelėse: Marija Baranauskaitė, Kęstas Matusevičius, Džiugas Kunsmanas,Camille Guichard, Monika Neverauskaitė, Algirdas Urbonas, Žilvinas Beniušis
Susitikimo vieta: Taubūčiai (Jotvingių g. 15, Kaunas 48124)
Ekskursijos pabaiga: cirko miestelis (pieva šalia Baltų turgaus, Prūsų g. 4, Šilainiai, Kaunas)
Būtina registracija: https://goo.gl/forms/Cza4PuOE6ORShQgb2
Ekskursija vyks du kartus – 13 ir 16 val. Registruojantis prašome nurodyti kuriuo metu dalyvausite.
Trukmė: 1.30 val.