Like Bike Kaunas
Foto

Junkis!

Kaunas kviečia priimti iššūkį ir šokti ant dviračio kasdien! Kasdien keliauti ir į darbą, ir į sodą, ir į parduotuvę. Kartą pabandžius, įsitikinsite, kad naudotis dviračiu kasdienio susisiekimo reikmėms ne tik paprasta, sveika, bet ir smagu. O kad tuo įsitikinti būtų gerokai lengviau, procesą paskatinsime Like Bike prizais.

Tereikia kasdien keliauti dviračiu, jungtis į komandas su draugais ar kolegomis, atlikti nuotaikingas spontaniškas užduotis ir laimėti prizus. Užduotis siųsime naujienlaiškiu, todėl norint laimėti reikės ne tik minti, bet ir tikrinti el. pašto dėžutę.

Geriausiai bei originaliausiai įvykdytų užduočių kadrai bus apdovanoti kiekvieną savaitę. Dalyvauti gali visi kauniečiai – tereikia dviračio, išmanaus telefono, geros kompanijos ir vasariškos nuotaikos. Tad nedelskim, šokim ant dviračių jau šiandien!

VISKAS PAPRASTA:

1.

Mink į darbą, registruok komandą

ČIA

2.

Lauk užduočių

3.

Dalinkis nuotraukomis

4.

Laimėk prizus

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.