Ambasadoriai

Deividas Gailevičius
Dviračių entuziastas

Dviratininkas entuziastas, po Kauno gatves (o priklausomai nuo nuotaikos ir po visą Lietuvą) lakstantis kaip pasiutęs. Preciziškai besilaikantis KET (ir tuo greičiausiai smarkiai erzinantis ne tokius pavyzdingus vairuotojus), visiems aplinkiniams išūžęs galvas teigdamas, kad reiktų visiems visur važinėti dviračiais.

daugiau
Solveiga Dambrauskaitė
Dviračių žygių organizatorė

Keliautoja, išskirtinių lankytinų vietų tyrinėtoja, unikalių dviračių žygių organizatorė kviečianti visus atrasti Kauną minant kartu. Prioritetinės sritys: kelių infrastrukūros inovacijos, eismo saugumo gerinimas, ekologiško transporto plėtra, miestiečių aktyvaus laisvalaikio skatinimas.

daugiau
Eglė Jasiukaitytė
Fotografė

Dviračių entuziastė, fotografė, tinklaraščio 2WHEELS TALES įkūrėja. Keliauja po Kauną ir ne tik, dviračiu ir dalinasi lankytinų vietų fotografijomis savo paskyroje ir skleidžia žinią apie dviračių revoliuciją.

daugiau
Andrius Palionis
Kauno miesto vicemeras

Eina Kauno miesto vicemero pareigas, rūpinasi aplinkosaugos, energetikos, investicijų, miesto darnios plėtros, miesto ūkio ir infrastruktūros klausimais. Yra dviračių revoliucijos Kaune "Like Bike" globėjas.

daugiau

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.