Ambasadoriai

Jevgenija Noreikienė
Rinkodaros specialistė

Racionali, drąsi ir kūrybinga rinkodaros specialistė, tikinti, kad darbai geriausiai kalba apie žmogų. Kelionėje į darbą renkasi dviratį ir siekia „dviračiu į darbą“ virusu užkrėsti ir kitus kauniečius.

daugiau
Deividas Gailevičius
Dviračių entuziastas

Dviratininkas entuziastas, po Kauno gatves (o priklausomai nuo nuotaikos ir po visą Lietuvą) lakstantis kaip pasiutęs. Preciziškai besilaikantis KET (ir tuo greičiausiai smarkiai erzinantis ne tokius pavyzdingus vairuotojus), visiems aplinkiniams išūžęs galvas teigdamas, kad reiktų visiems visur važinėti dviračiais.

daugiau
Solveiga Dambrauskaitė
Dviračių žygių organizatorė

Keliautoja, išskirtinių lankytinų vietų tyrinėtoja, unikalių dviračių žygių organizatorė kviečianti visus atrasti Kauną minant kartu. Prioritetinės sritys: kelių infrastrukūros inovacijos, eismo saugumo gerinimas, ekologiško transporto plėtra, miestiečių aktyvaus laisvalaikio skatinimas.

daugiau
Eglė Jasiukaitytė
Fotografė

Dviračių entuziastė, fotografė, tinklaraščio 2WHEELS TALES įkūrėja. Keliauja po Kauną ir ne tik, dviračiu ir dalinasi lankytinų vietų fotografijomis savo paskyroje ir skleidžia žinią apie dviračių revoliuciją.

daugiau
Andrius Palionis
Kauno miesto vicemeras

Eina Kauno miesto vicemero pareigas, rūpinasi aplinkosaugos, energetikos, investicijų, miesto darnios plėtros, miesto ūkio ir infrastruktūros klausimais. Yra dviračių revoliucijos Kaune "Like Bike" globėjas.

daugiau