Maršrutai

„Fontanai

Vasarą ir rudenį džiuginančių „Fontanų“ maršrutas: Rotušės a. → Steigiamojo Seimo a. → Muzikinio teatro sodelis → Laisvės al. → Karo muziejaus kiemelis → Vienybės a. → Kauko laiptai → „Kauno vandenys” → Kalniečių parkas → Čečėnijos a.

Šiandien Kaune veikia daugiausiai fontanų per kelis dešimtmečius. Visame mieste išsibarstę gaivinantys akcentai kviečia juos aplankyti dviračiu. Beveik 14 km ilgio maršrutas veda per pagrindinius miesto trykšlius. „Fontanų“ kelionė vingiuoja nuo Rotušės iki Čečėnijos aikštės, kviečia keltis Žaliakalnio funikulieriumi bei praleisti smagią, atradimų pilną dieną su šeima ar draugų kompanija.

Šeimos piknikas šile

Šeimos piknikas šile“ maršrutas: senamiestis → K. Mindaugo pr. → Šančiai → Panemunės miško parkas

Šis maršrutas išskirtinis savo trasos grožiu: joje susipina paupio ir šilo vaizdai. Maždaug trylikos kilometrų maršrutas vedantis iš senamiesčio į Panemunės šilą, palei Nemuną, suteiks šansą visai šeimai leistis į smagų nuotykį. Įveikus distanciją Panemunės šile vaikų lauks žaidimų aikštelės, o tėvelių – dailios pievos piknikui, tinklinio aikštelė ir oficialūs pliažai.

Romantikų

Romantikų“ maršrutas: Pažaislis

Kauno marių apsuptyje įsikūręs Pažaislio vienuolynas, pušynas, jachtklubas– visa tai susijungia „Romantikų“ maršrute. Naujai sutvarkyti dviračių takai leis pasivažinėti dailios gamtos apsuptyje, išalkus – papietauti jachtklube įsikūrusiame restorane ar surengti pikniką prie vandens. Maršruto ilgis apie 3 km – tobulas maršrutas pasimatymui po darbų. Karštą dieną atsigaivinti leis ir teritorijoje įsikūrę du oficialūs Kauno marių pliažai.

Savaitgalio iššūkis

1.Senamiestis → Užnemunės g. → Kačerginė →Zapyškis

Maždaug 20 km ilgio maršrutas, jungiantis Kauną su Zapyškiu, atvers dailiausius miško ir paupio vaizdus. Šis maršrutas puikiai tiks savaitgalio planams, nes tinka visos dienos aktyviam poilsiui gamtoje. Kačerginėje dviratininkų laukia grilio zona, kur smagu sustoti pailsėti ir pasistiprinti. Taip pat verta aplankyti ir plūduriuojančią Kačerginės prieplauką. Paskutinėje maršruto stotelėje dviratininkus sutiks jaukus Zapyškio miestelis, senove alsuojantys nameliai ir ypatinga Zapyškio bažnyčia. Maloniam pasisėdėjimui visai netoli Senosios bažnyčios yra įrengta pavėsinė bei suoliukai visai ant Nemuno kranto. Čia prisėdus pailsėti matosi abu upių tėvo Nemuno vingiai.

2. Senamiestis → Lampėdžiai→ Šilelio k. → Kulautuva

Antroji „Savaitgalio iššūkio versija“ – kelias palei upę nuo senamiesčio iki pat Kulautuvos, per Šilelio kaimą. Kulautuvos teritorijoje karštą dieną dviratininkams atokvėpį suteiks karjeras, o pasiekus miestelį, verta aplankyti Akacijų alėją. Šioje gatvėje gausu tarpukario architektūros pastatų, įrengti parkai ir vaikų žaidimų aikštelės. Šią gatvę išgarsino čia vyksiantis festivalis tokiu pačiu pavadinimu. Kita Kulautuvos atrakcija – Dievų ir Deivių slėnis, kuris prasideda Pušyno g. 39. Kulautuvos miško šlaite sveikatingumo take įsikūrę mediniai Dievai ir Deivės atkeliavo iš senovės lietuvių mitologijos, religijos ir apeigų. Čia sutiksite visus tris Aukščiausiojo ir vyriausiojo Dievo Praamžiaus sūnus, sudariusius dieviškąją trejybę – Perkūną, Patrimpą ir Pikuolį.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.