Kauno dviratininkų paradas

Keletas akimirkų iš balandžio 20 d. vykusio šešioliktojo Kauno dviratininkų parado, kurio tema buvo „Dviračių takai vakar, šiandien, rytoj“. Dalyviai važiavo seniausiais Kauno dviračių takais, lygino juos su naujai nutiestais ir turėjo galimybę susipažinti su būsimais.

Džiaugiamės kiekvienais metais vis didėjančiu kauniečių, kurie dviratį renkasi kaip kasdienę susisiekimo priemonę, skaičiumi. Ir toliau stengsimės, kad dviratis Kaune būtų ne tik pigi bei sveika, bet ir patogi transporto priemonė.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.