„Like Bike“ pristato vasaros iššūkį: „Kaunas šoka ant dviračio“

Vasara – puikus metas leisti laiką gryname ore, gaudant saulės spindulius ir aktyviai judant, kad vėliau be sąžinės graužaties galėtum tingiai poilsiauti. „Like Bike“ kviečia kauniečius ir miesto svečius tapti liepos 1-ąją startavusio vasariško iššūkio dalyviais. „Kaunas šoka ant dviračio“, o aktyviausiems „šokėjams“ paruošė gerų emocijų ir atraktyvių prizų.

Tęsis iki pat rugsėjo

Kviesdami priimti „Like Bike“ vasaros iššūkį ir šokti ant dviračio, jo organizatoriai parengė šūsnį linksmų spontaniškų užduočių. Geriausiai bei originaliausiai jas įvykdę ir užfiksavę dviračių entuziastai sulauks dovanų. Jų dalybos lauks kiekvieną savaitę, nuo liepos 1 d. iki pat rugsėjo.

Šiemet dviračių iššūkis bus kitoks nei iki šiol. Anksčiau kauniečiai mynė Europos dviračių iššūkyje, komandiškai varžėsi dėl ilgiausio nuvažiuoto atstumo. Šįkart projekto tikslas – ne konkuruoti su kitais dėl numintų kilometrų, o smagiai praleisti laiką ir į savo kasdienę rutiną vis dažniau įtraukti ekologišką dviratę transporto priemonę.

Po užduotį kas savaitę

„Kaunas šoka ant dviračio“ skatins dviratį rinktis nuolat. Užsiregistravus internete – likebike.kaunas.lt/issukis – svarbu ne tik minti, bet ir reguliariai pasitikrinti el. pašto dėžutę, nes kaunastiškos dviračių misijos įkris būtent čia.

Kiekvieną savaitę atkeliaus naujienlaiškis su žaisminga užduotimi, tad dalyviai turi būti pasirengę bet kuriuo metu. Įvykdytos užduoties nuotraukomis jie turės pasidalinti su projekto organizatoriais.

Vasarą svarbiausia gera nuotaika, tad dalyviai kviečiami į užduotis pažiūrėti kūrybiškai. Geriausių kadrų autorių kiekvieną savaitę laukia Like Bike“ prizai, projekto draugų „Kartlando“ įsteigtos dovanos ir Kaunastic dovanų kortelės.

Apsisprendimą skatins prizais

Kaunas jau kelintus metus iš eilės tikslingai renkasi aplinkai draugiško miesto kryptį ir skatina miestiečius kiekvieną dieną susisiekimui rinktis dviratį: minti  į darbą,  sodą, pas draugus ar tiesiog iki parduotuvės. Kad būtų smagiau, dalyviai raginami burtis į bendraminčių ar kolegų komandas.

Miestas nuolat plečia infrastruktūrą tiesdamas naujus dviračių takus bei atnaujindamas senuosius. Kartą pabandę, įsitikinsite, jog naudotis šia ekologiška transporto priemone kasdieniam susisiekimui – ne tik paprasta, sveika, bet ir smagu. Kad apsispręsti būtų lengviau, dalyvių įsitraukimą į vasaros iššūkį paskatinsime „Like Bike“ prizais“, – sakė Kauno mero pavaduotojas Andrius Palionis.

Registruokite savo kompaniją nuo liepos 1-osios ir šokite į dviratiškas vasaros linksmybes. Laimėtojai bus skelbiami Like Bike” Facebook’o paskyroje: https://www.facebook.com/LikeBikeKaunas/

 

Ryšių su visuomene skyriaus informacija

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.