Aktyviausi miesto paslapčių tyrinėtojai kviečiami dalyvauti „Pažink Kauną“ žaidime

Viršijus visus  „Like Bike 100 000 km“ iššūkio lūkesčius, kauniečiai dažniau minti dviračių pedalus kviečiami ir visą vasarą. Jau birželio 1-ąją oficialiai pradedamas ir iki rugsėjo 30-osios vyks projektas „Pažink Kauną“, kviečiantis aplankyti svarbias, gerai žinomas, naujas, netikėtas ar nepelnytai užmirštas miesto vietas ir dalyvauti žaidime bei laimėti vertingus prizus.

 

Keliauti tarp žaidimo taškų – 40-ies specialiai projektui įrengtų stotelių prie įdomiausių Kauno pastatų, aikščių, skulptūrų, gatvės meno piešinių ir kitų objektų – patogiausia dviračiu, bet tikrai galima ir eiti pėsčiomis, važiuoti savo automobiliu ar visuomeniniu transportu. Kad ir skraidančiu kilimu!

 

Prieš leidžiantis ieškoti nuotykių „Pažink Kauną“ kviečia užsukti į VšĮ „Kaunas IN“ turizmo informacijos centrus (Rotušėje ar Kauno autobusų stotyje) ar Kauno „Škodos“ centrą (Veiverių g. 145) ir čia pasimti žaidimo leidinį. Specialiuose leidiniuose pateikiami ir smalsumą sužadinantys įdomių vietų aprašymai, Kauno miesto žemėlapis su jame pažymėtais žaidimo punktais, žaidimo kortelė (joje reikia žymėti aplankytas vietas, o vėliau mesti į žaidimui skirtas dėžes) žaidimo taisyklės, saugaus eismo ir naudojimosi dviračiu taisyklės ir kita aktuali projekto informacija. „Pažink Kauną“ leidiniai nuo birželio 1 d. taip pat bus platinami „Tourism information friendly“ skiriamaisiais ženklais pažymėtose vietose bei miesto renginiuose.

 

Norint laimėti „Pažink Kauną“ prizus reikia kortelę pažymėti bent 10-yje punktų, tarp kurių turi būti „Kaunas IN“ turizmo informacijos centras arba Kauno „Škoda“ centras. Pagrindinis prizas – kalnų dviratis „Škoda“ bus įteiktas pirmosios vietos laimėtojui, antrosios ir trečiosios vietos laimėtojams atiteks papildomi prizai – savaitgaliai dviems Birštone, „Vytautas Mineral Spa“. Net šimtui stropiausių „Pažink Kauną“ dalyvių – tiems, kurie pirmieji aplankys visus 40 punktų – bus padovanotos specialios dovanos – „Škoda“ dviračių gertuvės.

 

Projekto „Pažink Kauną“ organizatoriai – „Škoda“ atstovė Lietuvoje UAB „Baltieva“ ir „Všį Kaunas IN“.

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.