KONKURSAS!

Bičiuliai,

„Kaunas rieda 2019“ fiesta – jau visai čia pat!
Dalyvauti masiškiausiose riedynėse planuoja vis daugiau bendraminčių. Ar Jūsų dviračiai, riedučiai, riedlentės ir paspirtukai jau paruošti sezono startui?
Kvieskite savo draugus, namiškius, bendramokslius ir visus pažįstamus jungtis prie mūsų bendruomenės. Tag‘inkite juos komentaruose čia http://bit.ly/KaunasRieda2019 , o mes keliems aktyviausiems iš Jūsų įteiksime LIKE BIKE suvenyrų.
Laiminguosius atrinksime burtų keliu, o dovanas įteiksime renginio dieną Rotušės Aikštėje.
Susitikimo vieta ir laikas nesikeičia: balandžio 6-ąją apie 11.45 val. renkamės Nemuno saloje prie „Žalgirio“ arenos ir lygiai vidurdienį su muzikos ritmais pajudame Rotušės aikštės link. Ten visų laukia galingas Vido Bareikio koncertas! 

Sėkmės ir iki susitikimo balanždio 6d.! <3

Šioje svetainėje naudojami mūsų ir trečiųjų šalių slapukai. Jūsų sutikimas nereikalingas dėl būtinųjų slapukų, kurie padeda mums valdyti interneto svetainę ir užtikrinti jos apsaugą, naudojimo. Norėdami naudoti statistikos, analitikos ir rinkodaros slapukus, turime gauti jūsų sutikimą. Šiuos slapukus naudojame siekdami tobulinti svetainę, užtikrinti patogesnį naudojimąsi ja bei pasiūlyti jums aktualų turinį ir paslaugas. Juos galite pakeisti skiltyje „Parinktys“ arba sutikti visų slapukų naudojimu paspaudę mygtuką „Sutikti su visais“. Savo sutikimą bet kada galėsite atšaukti pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Daugiau informacijos rasite: „Slapukų politika“.